Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Miesto centre – nauja automobilių statymo tvarka

Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos posėdžio metu patvirtinta nauja automobilių statymo mieste tvarka. Naujojo ženklinimo darbai jau prasidėjo, juos planuojama baigti iki spalio mėnesio.

Pokyčiai Vytauto, Bažnyčių ir Respublikos gatvėse

Pagrindinė naujovė – valandinis automobilių statymas. Pokyčiai numatyti Vytauto gatvėje (nuo Dariaus ir Girėno g. iki Bažnyčių g.), Bažnyčių gatvėje (nuo Vytauto g. iki Respublikos g.) ir Respublikos gatvėje (nuo Respublikos g. 3 iki Bažnyčių g.).

Minėtose gatvėse gausu paslaugas teikiančių įmonių ir įstaigų, todėl tikimasi, kad ši naujovė verslininkams ir kitiems paslaugų teikėjams padės sulaukti daugiau klientų, kurie lengviau ras laisvą vietą automobiliui pasistatyti.

Taip pat šis sprendimas – dar vienas žingsnis link mažos taršos zonos mieste. Tai svarbu, kadangi, 2021 m. liepos 1-ąją įsigaliojo alternatyviųjų degalų įstatymas, kuriuo remiantis miestai yra įpareigoti įrengti mažos taršos zonas, kuriose būtų ribojamas arba visiškai draudžiamas taršių transporto priemonių eismas.

Dar daugiau ženklinimo pokyčių Bažnyčių gatvėje, kur parkavimo būdas keičiasi iš priekinio į šoninį. Tai reiškia, kad šioje gatvėje bus atlaisvintas šaligatvis ir daugiau vietos atsiras pėstiesiems ar prekybininkams.

Siekiama  paskatinti rinktis ir draugiškesnes aplinkai transporto priemones,  keliauti viešuoju transportu, kuris Tauragės rajone yra nemokamas. Šiuo tikslu taip pat dažninami keliavimo laikai, plečiamas autobusų maršrutų tinklas, pavyzdžiui, vakar vykusiame tarybos posėdyje patvirtinti dar du nauji maršrutai.

Naujojo ženklinimo schema:

[ngg src=”galleries” ids=”98″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top