Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Miesto šventės metu bus ribojamas eismas

Jau kitą savaitę, nuo birželio 1 d., pradėsime švęsti didžiausią Tauragės miesto šventę istorijoje! Šurmulys vyks ne tik parkuose, aikštėse, bet ir miesto gatvėse, todėl kai kuriose iš jų bus ribojamas transporto priemonių eismas.

Birželio 3 d. – 09:00-01:00 val. stabdomas įvažiavimas į J. Tumo-Vaižganto g. iš Stoties g., Matulaičio g., Vymerio g. ir Versmės g.

Birželio 4 d. – 08:00-16:00 val. eismas bus ribojamas Bažnyčių g., Prezidento g., Stoties g., Gintaro g.,  Vymerio g., Laisvės g. (atkarpa nuo Vymerio g. iki Stoties g.), J. Tumo Vaižganto g. (atkarpa iki Vytauto g.), Vytauto g. (atkarpa nuo J. Tumo Vaižganto g. iki Bažnyčių g.).

Birželio 10 d. – 17:00-01:00 val. stabdomas įvažiavimas į J. Tumo-Vaižganto g. iš Stoties g., Matulačio g., Vymerio g. ir Versmės g.

Birželio 10 d. – nuo 06:00 iki 11 d. 18:00 val. stabdomas eismas Bažnyčių g., Respublikos g., Vasario 16-osios g., Vytauto g. (atkarpa nuo Dariaus ir Girėno g. iki Prezidento g.) Nuo 06:00 iki 19:00 bus uždaromos stovėjimo aikštelės prie Pilies ir viešbučio „Tauragė“.

Nurodytomis dienomis minėtose gatvėse prašome nestatyti ir nepalikti transporto priemonių. Tikimės Jūsų supratingumo ir atsiprašome apie galimus nepatogumus!

Visus miesto šventės renginius lengvai ir patogiai rasite renginių kalendoriuje:
Pasidalinkite
Scroll to Top