Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Migracijos paslaugos Lietuvos piliečiams – tik iš anksto rezervavus vizitą

Migracijos departamente pastebimas išaugęs žmonių skaičius, daugelis skuba išsiimti ar pasikeisti savo asmens dokumentus, todėl Migracijos departamentas informuoja, kad nuo kovo 7 dienos vykdoma išankstinė Lietuvos piliečių rezervacija, norintiems atvykti vizitui į padalinį. Rezervacija vykdoma internetu adresu www.migracija.lt.

„Visų pirma turime padėti Ukrainos žmonėms, –sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Prašau Lietuvos piliečių supratingumo ir kantrybės. Vos tik matysime, kad galime atnaujinti Lietuvos piliečių priėmimą gyva eile, tą ir padarysime.”

Atsižvelkite į dabartinę šalies situaciją, bei įsivertinkite asmens dokumento (paso) galiojimo laiką. Galbūt, dokumentas galioja dar kurį laiką ir būtinybės jį keisti – nėra.  Būkime supratingi Ukrainos piliečių ir darbuotojų atžvilgiu.

Gyventojams yra galimybė vizitui registruotis į bet kurį Migracijos departamento skyrių, neatsižvelgiant į gyvenamosios vietos deklaraciją. Pastebėjus didesnį žmonių srautą Migracijos departamente siūlome vizitui rinktis kitą padalinį.

Migracijos departamento Tauragės skyrius įsikūręs Stoties g. 15.

Darbo laikas:

  • Pirmadienis 7.30–18.30
  • Antradienis 7.30–16.30
  • Trečiadienis 7.30–16.30
  • Ketvirtadienis 7.30–16.30
  • Penktadienis 7.30–15.15

Būkime supratingi ir kantrūs!

Pasidalinkite
Scroll to Top