Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

„Misija globali Tauragė“ – tinklalaidė apie Tauragės rajono garbės ambasadorius

Nuo šiol Tauragės rajono savivaldybė  skirs dar daugiau dėmesio Tauragės rajono garbės ambasadoriams pristatyti. Sukurta tinklalaidė „Misija globali Tauragė“, kurios metu bus kalbinami tauragiškiai, gyvenantys svečiose šalyse. Pokalbiai, kurių trukmė apie 30 minučių, bus publikuojami kiekvieną penktadienį Savivaldybės „Youtube“ paskyroje.

Šios tinklalaidės tikslas – supažindinti kraštiečius su Tauragės rajono garbės ambasadoriais, papasakoti ką jie veikia, kuo užsiima, kuo gali padėti ar kokių idėjų turi Tauragei.

Kaip teigia projekto „Globali Tauragė“ koordinatorius Mindaugas Piečia, bus stengiamasi įrašyti laidas su visais Garbės ambasadoriais, kurių šiuo metu yra 25. Teigiama, kad pokalbiai jau  yra suplanuoti  daugiau nei su pusę svetur išvykusių tauragiškių.

„Stengsimės įrašyti laidas apie visus mūsų garbės ambasadorius, kad žmonės bent klausydamiesi galėtų susidaryti bendrą vaizdą apie juos. Ambasadoriai gyvena 17-oje skirtingų šalių. Nuo kunigo iki techniko inžinieriaus, nuo meno atstovo iki vadovo. Kiekvieno iš jų istorija yra įdomi“,– sakė M. Piečia.

Pirmoji tinklalaidė jau Savivaldybės „Youtube“ kanale – jos viešnia daininikė Raimonda Masiulyte-Ramchurn, kuri 2019 metais buvo išrinkta Airijos metų lietuve. 

„Tikimės, kad Tauragės rajono garbės ambasadoriai bus išgirsti, galbūt, ne vien mūsų krašte, bet ir plačiau, juos atras bendruomenės, žmonės, ir jie neš žinią apie mūsų kraštą visame pasaulyje ir vėliau mes sulauksime atgalinio ryšio, domėjimosi apie Tauragę iš įvairiausių pasaulio vietų“,– pasakojo „Globalios Tauragės“ koordinatorius M. Piečia.

Pirmąją tinklalaidę kviečiame klausyti ČIA.

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top