Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Mokyklas pasiekė išmanūs kasos aparatai

Kasos aparatas Jovarų pagrindinėje mokykloje

Tauragės „Aušros“ ir M. Mažvydo progimnazijose bei Tauragės Jovarų pagrindinėje mokykloje įdiegti išmanieji kasos aparatai, kurie suteikia galimybę už maitinimą atsiskaityti elektroniniu mokinio pažymėjimu.

Sistema leidžia tėvams pervesti pinigus į virtualią mokinio sąskaitą, o mokiniui – paprastai ir greitai atsiskaityti mokyklos valgykloje už perkamus produktus. Pažymėjimas pradeda veikti tuomet, kai tėvai prisijungia prie TAMO ir aktyvuoja e. piniginę, įveda norimą e. piniginės papildymo sumą ir ją apmoka.

Elektroninė piniginė leidžia tėvams stebėti mokinio mitybos racioną, sumažina pinigų pametimo ar atiminėjimo iš jaunesnių vaikų galimybę, padeda išvengti menkaverčių produktų (traškučiai, limonadas) įsigijimų. Įdiegus elektroninę atsiskaitymo galimybę valgykloje taip pat sumažėja tikimybė, kad vaikai pinigus išleis kitoms reikmėms.

Mokiniai, kuriems priklauso nemokamas maitinimas, su elektroniniu mokinio pažymėjimu valgykloje galės atsiimti jiems priklausančius pietus, o mokyklos administracija – stebėti maitinimo statistiką, paprastai gauti ataskaitas. Tai sumažina administracinio darbo krūvį, nebereikia spausdinti maitinimo talonų ar naudoti kitų papildomų priemonių, užtikrinančių kokybišką maitinimo apskaitos procesą, taip pat sumažinama vaikų diskriminacija.

Mokiniai, kuriems nebus aktyvintas pažymėjimas arba jame nebus įdėta pinigų, valgykloje ir toliau galės atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Pasidalinkite
Scroll to Top