Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Nacionalinis kraujo centras paskiepijo net 450 tauragiškių

Nacionalinio kraujo centro turas per Lietuvą vakar lankėsi Tauragėje, kurio metu visi, kas norėjo be išankstinės registracijos galėjo gauti vakciną nuo COVID-19. Atvykusieji gyvos eilės principu buvo skiepijami vakcina „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“).

Šis Nacionalinio kraujo centro (NKC) apsilankymas sulaukė didelio tauragiškių susidomėjimo. Dar prieš vakcinacijos startą prie NKC autobusiuko nusidriekė didelė gyventojų eilė ir per daugiau nei 4 valandas buvo paskiepyti net 450 tauragiškių. Tokį vakcinos kiekį į Tauragę atsivežė NKC darbuotojai.

„Ačiū Nacionalinio kraujo centrui ir kartu bendradarbiavusiai „Carito“ komandai bei visiems tauragiškiams, kuriems svarbu sveikata ir tai, kaip artimiausiu metu gyvensime kovodami su pandemija.“ – apsilankęs pilies aikštę dėkojo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius.

Viso Tauragės rajone paskiepyta jau daugiau kaip 16 000 gyventojų. Tauragiškiai raginami nesustoti ir toliau aktyviai skiepytis bei sumažinti viruso plitimą. Tai padaryti labai paprasta, be registracijos bet kurią darbo dieną nuo 9 iki 14 val. gyventojas atvykęs į Tauragės bendruomenių namus (Vytauto g. 141) gali nemokamai pasiskiepyti tuo metu turima vakcina.

Jei turite daugiau klausimų dėl vakcinacijos, prašome kreiptis į Tauragės rajono savivaldybės gydytoją Rūtą Stasytienę telefonu 8 655 48 274 arba el. paštu [email protected] .

 

Pasidalinkite
Scroll to Top