Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Nedarbingumo pažymėjimo išdavimas COVID-19 ligos atveju

Nuo sausio 17 d. dėl nedarbingumo pažymėjimo, kuris išduodamas tik asmenims, kuriems yra privaloma izoliacija dėl turėto sąlyčio su COVID-19 sergančiu asmeniu arba dėl to, kad 10 dienų laikotarpiu lankėsi užsienio šalyje, iš kurios atvykus privaloma izoliuotis, reikia kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

DĖMESIO!

Nedarbingumo pažymėjimai neišduodami, jeigu galite dirbti nuotoliniu būdu arba darbdavys Jums paskelbė prastovą Lietuvos Respublikos darbo kodekso 47 straipsnio 1 dalies 2 punkte nustatytu atveju.

Jeigu susirgote COVID-19, t.y. gavote teigiamą tyrimo rezultatą, dėl nedarbingumo pažymėjimo, kaip ir iki šiol, turite kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo už laikotarpį, iki PGR tyrimo rezultatų gavimo dienos (bet ne ilgiau kaip 4 kalendorinės dienos) taip pat turite kreiptis į šeimos gydytoją.

Sergančio asmens šeimos nariai dėl nedarbingumo pažymėjimo turi kreiptis į NVSC po to, kai sergantis asmuo užpildo atvejo anketą.

Rekomenduojama prašymus teikti užpildant elektroninę formą per paslaugų portalą – Elektroninius valdžios vartus epaslaugos.lt., kadangi izoliuoti asmenys negali fiziškai lankytis viešose vietose.

Norėdami užpildyti atvejo anketą (sergantis asmuo) ir/ar pateikti prašymą NVSC dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo (kontaktiniams asmenims), spauskite TEIKTI ELEKTRONINĮ PRAŠYMĄ DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (lrv.lt)

Ką daryti pajutus COVID

izoliavimo algoritmas

nedarbingumo pazymejimas seimnoje

kur kreiptis

Pasidalinkite
Scroll to Top