Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Nemokama konferencija verslo atstovams „Žalioji ekonomika. Tvarus verslas“

Gegužės 28 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja konferenciją verslui „Žalioji ekonomika. Tvarus verslas“.

Konferencijoje Aplinkos ministras S. Gentvilas aptars žaliąjį Europos kursą ir kaip jam yra pasirengusi Lietuva. Aplinkos projektų valdymo agentūros, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Lietuvos verslo paramos agentūros vadovai pristatys ES investicijų žaliajai ekonomikai tendencijas, finansavimo galimybes tvariai veikiančioms įmonėms. Savo įžvalgomis ir praktine patirtimi dalinsis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, UAB „VMG Klaipėda“, UAB „NEO Group“, UAB „Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės“ ir globalaus verslo „Envirosuite“ vadovai.

Renginį apibendrins konferencijos dalyvių diskusija „Žaliasis miestas ir uostas. Tvari pramonė – ar misija įmanoma?“. Diskusijos ir konferencijos vedėjas, rūmų narys, įmonės „ProDJ“ savininkas Dovydas Bajoras, diskusijoje dalyvauja: Aplinkos apsaugos ministras Simonas Gentvilas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas, UAB „VMG Klaipėda“ direktorius, „VMG Energy“ krypties vadovas Petras Leknius, UAB „NEO Group“ vadovas Ruslanas Radajevas, UAB “Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės” generalinis direktorius Eimantas Kiudulas.

Konferencija bus transliuojama Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, „Atvira Klaipėda“, „Klaipėda mes su tavim“, „Klaipėda gyvai“ „Facebook“ paskyrose ir rūmų „Youtube“ kanale.

Konferencijos programa

Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top