Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame į renginį „Naujos, 7,5 mlrd. eurų investicijos: žalesnei Lietuvai“

Rugsėjo 30 d., 17 val. visus Tauragės rajono gyventojus ir miesto svečius kviečiame smagiai ir informatyviai praleisti penktadienio vakarą. Pilies aikštėje jūsų lauks įdomios veiklos – galėsite sudalyvauti dronų lenktynėse, išmaniojoje viktorinoje, papramogauti su virtualios realybės akiniais, prabėgti batutų trasoje, pasigaminti sausą šampūną ir įsiamžinti foto budelėje! Renginio metu taip pat turėsite progą laimėti  prizų, o vakare išgirsti žavingosios Monikos Liu koncertą. 

Penktadienio vakarą aikštėje gyventojus pasitiks charizmatiškoji renginio vedėja Bjelle. Renginyje dalyvaus ir LR finansų viceministrė Vaida Česnulevičiutė, kuri supažindins su nauju 2021–2027 metų investicijų periodu.

Lietuva pasitinka naują 2021–2027 metų investicijų periodą. Iš Europos Sąjungos fondų Lietuva gauna 7,5 milijardus eurų piliečių gyvenimo kokybei gerinti. Kur bus naudojami šie pinigai – sužinosite rugsėjo 30 dieną Tauragėje.

„Naujos, 7,5 mlrd. eurų investicijos: Žalesnei Lietuvai“ yra penktasis ir paskutinis renginių ciklo „Naujos, 7,5 mlrd. eurų investicijos“ renginys. Renginiai jau įvyko Utenoje, Alytuje, Marijampolėje bei Telšiuose.

Renginio programa

  • 17:00 Renginio pradžia. Renginio vedėja Bjelle. Renginio erdvėje galėsite išbandyti pažangiausias pramogas: vyks dronų lenktynės, žaidimai su VR akiniais, lenktynės batutų trasoje, taip pat turėsite progą su draugais nusifotografuoti foto budelėje ir pasigaminti sausą šampūną. Galėsite ne tik papramogauti, bet ir laimėti puikius prizus!
  • 18:00 Renginio atidarymo ceremonija – LR finansų viceministrės Vaidos Česnulevičiutės sveikinimas miestui.
  • 18:15 Išmanioji viktorina. Griebk savo išmanųjį telefoną, atsakyk į klausimus ir laimėk įspūdingus prizus!
  • 18:30 Diskusija.
  • 19:00 Monikos Liu koncertas.

Renginio organizatorius: LR Finansų ministerija.

Renginio partneriai: Tauragės rajono savivaldybė, Inovacijų agentūra, Centrinė projektų valdymo agentūra, Aplinkos projektų valdymo agentūra, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Renginys finansuojamas Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis.

Pasidalinkite
Scroll to Top