Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Nuo rugsėjo 2 d. pradedamas pakartotinis didžiųjų, elektroninės įrangos ir buityje susidarančių pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu

Didelės buities atliekos

Nuo rugsėjo 2 d. UAB „EKONOVUS“ Tauragės rajono savivaldybės seniūnijose vykdys pakartotinį didžiųjų atliekų, buityje susidarančių pavojingų atliekų bei elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimą apvažiavimo būdu.

Atliekų surinkimas apvažiavimo būdų vyks:

  • Rugsėjo 2 dieną – Skaudvilės ir Batakių seniūnijose;
  • Rugsėjo 9 dieną – Gaurės seniūnijoje;
  • Rugsėjo 16 dieną – Žygaičių ir Lauksargių seniūnijose;
  • Rugsėjo 30 dieną – Mažonų seniūnijoje;
  • Spalio 7 dieną – Tauragės kaimiškojoje seniūnijoje;
  • Spalio 28 dieną – Tauragės miesto seniūnijoje;

Tikslios surinkimo vietos ir laikaihttps://www.uabtratc.lt/wp-content/uploads/2023/03/2023-Grafikas-apvaziavimui.pdf
Gyventojai, norintys pasinaudoti šia nemokama paslauga, atliekas turi pristatyti į nurodytą vietą nurodytu laiku (iš anksto sunešti atliekas draudžiama).

Didžiosios atliekos – seni baldai, čiužiniai, kilimai, langų rėmai, durys, dviračiai, vežimėliai.

Buityje susidarančios pavojingos atliekos – baterijos, akumuliatoriai, buitinės chemijos produktų, dažų lakų, skiediklių atliekos, cheminėmis medžiagomis užteršta pakuotė, tepalų filtrai, panaudoti tepalai ir kitos naftos produktų atliekos, dienos šviesos lempos ir kitos atliekos, kuriose yra gyvsidabrio.
Šios atliekos turi būti tinkamai supakuotos – atskirtos pagal rūšis, pageidautina originalioje pakuotėje arba sandariose talpose, kad neišsilietų, neišbirtų ir nesusimaišytų tarpusavyje. Pavojingos atliekos būtinai turi būti identifikuotos. Perduodamos atliekos neturi kenkti gamtai ir žmogaus sveikatai.

Elektros ir elektroninės įrangos atliekos  – stambi ir smulki buitinė technika, IT ir telekomunikacinė įranga, vaizdo technika, apšvietimo įranga, elektriniai ir elektroniniai įrankiai, elektroniniai žaislai, laisvalaikio, sporto įranga ir kita elektronikos komponentų turinti įranga ar technika, videokasetės, fotojuostelės, CD, DVD ir LP plokštelės, laidai, kabeliai, šventinės girliandos.

Daugiau informacijos dėl atliekų surinkimo apvažiavimo būdu galima teirautis UAB „EKONOVUS”, tel. 8 640 80081

Pasidalinkite
Scroll to Top