Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Organizuojami pozityvios tėvystės mokymai

Nuo gegužės 10 dienos (pirmadienio) Pedagoginė psichologinė tarnyba organizuoja pozityvios tėvystės mokymus. Tėvystės įgūdžių ugdymo programa skirta pagerinti tėvų ir vaikų tarpusavio santykius, išmokti naujų bendravimo su vaikais būdų.

Kiekvienam vaikui būtina saugi, mylinti ir juo besirūpinanti aplinka – šeima. Šiandien tėvams gali neužtekti vien savo šeimoje gautų įgūdžių, kaip auginti ir auklėti vaikus. Reikalingos pastangos norint įgyti visaverčių tėvystės įgūdžių. Tėvų ir vaikų santykiuose iškyla daug neigiamų jausmų, įtampos, konfliktų, dėl to yra reikalinga efektyvi pagalba, tėvų konsultavimas.

Tėvystės įgūdžių ugdymo programa siūlo įvairių žinių, papildytų praktinėmis užduotimis, padėsiančių tėvams tapti jautresniems savo vaiko poreikiams. Programos metu tėvai išmoks naujų bendravimo būdų, išbandys juos praktiškai. Pratimų metu pamatys save vaikų akimis, be to su kitais grupės nariais galės dalintis bendravimo sunkumais bei gerąja patirtimi. Programa yra pagrįsta psichologijos mokslo žiniomis ir yra nuosekli.

Tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymai (5 susitikimai po 2 valandas) vyks ZOOM platformoje. Registracija elektroniniu paštu [email protected], nurodant vaiko amžių. Daugiau informacijos tel. 8 446 71 511.

Prie mokymų galite prisijungti kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu ZOOM platformoje. Mokymų nuoroda bus atsiunčiama į nurodytą elektroninį paštą. Į mokymus prašoma jungtis likus bent 10 minučių iki jų pradžios.

Planuojama, kad susitikimai vyks gegužės 10, 17, 24, 31 ir birželio 7 dienomis (14 valandą). 

Pasidalinkite
Scroll to Top