Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pakeista mokesčio už vaikų išlaikymą Tauragės rajono savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ugdymo programas ir turinčiose specialiąsias grupes-klases, tvarka

darželis (1)Gruodžio 21 dieną Tauragės rajono savivaldybės taryba susirinko į paskutinį šių metų posėdį, kurio metu patvirtino naują tvarkos aprašą dėl mokesčio už vaikų išlaikymą Tauragės rajono savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ugdymo programas ir turinčiose specialiąsias grupes-klases.

Iki šiol abonementinis mokestis vasaros laikotarpiu (liepos-rugpjūčio mėn.) galėjo būti nemokamas tik tuo atveju jei vaikais nelankė įstaigos grupės visą kalendorinį mėnesį (skaičiuojant nuo einamojo mėnesio pirmos dienos). Patvirtinus naują tvarkos aprašą numatyta, kad vasaros laikotarpiu (birželio-rugpjūčio mėn.) abonentinis mokestis bus mokamas tik už vaiko lankytas dienas.

Mokestis už vaiko maitinimą taip pat skaičiuojamas tik už lankytas einamojo mėnesio dienas. Jei vaikas neatvyko, tėvams nebereikės rašyti pateisinimų dėl mokesčio už maitinimą, užteks informuoti auklėtoją.

Nuo šiol abonementinio mokesčio nereikės mokėti tik tuo atveju, jei vaikas įstaigos (grupės) nepertraukiamai nelankė ne mažiau nei 20 darbo dienų dėl ligos, pateikus įrodančius dokumentus. Abonementinį mokestį bus galima mažinti skaičiuojant už lankytas einamojo mėnesio dienas, tik jei vaikas įstaigos (grupės) nelankė dėl gydymosi sanatorijoje, reabilitacijos, pateikus įrodančius dokumentus.

Pasidalinkite
Scroll to Top