Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pameistrystė – nauja galimybė man!

Profesinio mokymo įstaigos kartu su darbdaviais kviečiami dalyvauti projekte „Pameistrystė – nauja galimybė man!“ ir teikti paraiškas gauti finansavimą pameistrystei skatinti. Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis, jam numatoma skirti virš 19 mln. eurų.

pameistrystėJungtinio projekto „Pameistrystė – nauja galimybė man!“ tikslas – padidinti profesinio mokymo patrauklumą bei jo atitiktį darbo rinkos poreikiams skatinant profesinių mokyklų mokinius mokytis pameistrystės forma.
Jungtiniu projektu siekiama, kad profesinio mokymo metu mokiniai įgytų ne tik bazines kompetencijas, bet ir aukštesnes rinkos suformuotas ir poreikius atitinkančias kompetencijas bei įgūdžius. Šiam tikslui pasiekti numatoma įgyvendinti 3866 pameistrystes. Ne mažiau kaip 70 proc. profesinį mokymą pameistrystės forma pasirinkusių mokinių mokysis vidutinėse, mažose ir labai mažose įmonėse.

Centrinė projektų valdymo agentūra yra paskelbusi kvietimą teikti paraiškas dėl Jungtinio projekto „Pameistrystė – nauja galimybė man!” profesinio mokymo pameistrystės forma įgyvendinimas smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse | ES fondų investicijų programos interneto svetainė (esinvesticijos.lt).

Skatiname verslo subjektus pasinaudoti agentūros teikiamomis galimybėmis ir bendradarbiaujant su Profesinio rengimo centru įgyvendinti Pameistrystės projektą.

Paraiškas galima teikti iki gegužės 10 dienos.

Kontaktiniai asmenys:

Europos socialinio fondo agentūra
Elektroninis paštas [email protected].
Judita Kmeliauskienė, tel. 8 659 80266

Pasidalinkite
Scroll to Top