Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Paminėta dešimtmetį besitęsianti Tauragės ir Zestafonio miestų draugystė

Penktadienį, rugsėjo 10 dieną, Tauragės ir Zestafonio miestų bičiulystės sutarties pasirašymo dešimtmečio sukakties proga, surengtas nuotolinis abiejų savivaldybių susitikimas, kuriame dalyvavo administracijų vadovai, švietimo įstaigų atstovai.

Tauragiškiai ir Zestafonio savivaldybės atstovai į susitikimą prisijungė iš konferencijų salių nuotoliniu vaizdo skambučiu. Prie konferencijos prisijungė ir Seimo narys Romualdas Vaitkus, kuris padėkojo šios sutarties iniciatorei Jolantai Kazlauskienei, pasidžiaugė bendrais projektais, delegacijų vizitais miesto švenčių metu ir kitomis progomis.

„Linkiu prasmingų ateities planų, pandemijos suvaldymo ir sveikatos. Kai atvyksite į Lietuvą, kviečiu aplankyti ne tik Tauragę, bet ir Vilnių, Lietuvos parlamentą“,– sakė Seimo narys R. Vaitkus.

Savivaldybės mero Dovydo Kaminsko teigimu, 10 metų besitęsianti draugystė yra svarbi tiek Tauragės, tiek Zestafonio miestui. Ši draugystė perauga į įvairias bendradarbiavimo formas kultūros, sporto, švietimo ir verslo srityse. „Džiaugiuosi, kad puoselėjame žmogiškuosius ryšius ir galime dalintis patirtimi“,– kalbėjo meras.

Susitikime dalyvavusi administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė domėjosi apie savivaldybės darbą pandemijos metu, su tuo susijusius iššūkius.

Besibaigiant šventiniam susitikimui aptartas svarbiausias klausimas – bendradarbiavimo sutarties atnaujinimas. Zestafonio savivaldybės atstovai pakviesti atvykti į Tauragės miesto šventę, kurios metu ir būtų pasirašyta sutartis. Oficialiai Tauragės ir Zestafonio bičiulystė įforminta 2011 metais rugsėjo 5-ąją, Zestafonyje.

[ngg src=”galleries” ids=”89″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top