Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Paminėtos bendradarbiavimo sutartys tarp Mažonų seniūnijos ir Punsko valsčiaus bei Dovilų seniūnijos

Birželio 24 d. Tauragės rajono vicemerė Virginija Eičienė  ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Tomas Raulinavičius dalyvavo  Mažonų seniūnijos organizuotame renginyje, skirtame paminėti bendradarbiavimo sutartis tarp Mažonų seniūnijos ir Lenkijos Respublikos Punsko valsčiaus (savivaldybės) bei Klaipėdos rajono savivaldybės Dovilų seniūnijos.

Ilgametė Mažonų seniūnijos draugystė su kolegomis iš Klaipėdos rajono tęsiasi 15 metų, o su Punsko valsčiumi net 20 metų. Vicemerės V. Eičienės teigimu, šios draugystės pradžią lėmė tautodailininkės, Tauragės garbės pilietės Juzefos Bružienės indėlis į kultūrinę veiklą.

„Už sukurtą bendrystės ryšį ir ilgametę draugystę tarp įstaigų dėkoju Juzefai Bružienei, kuri dalyvavo įvairiuose kultūriniuose renginiuose, garsino Tauragės rajono vardą užsienyje ir pirmoji užmezgė ryšį su Punsko valsčiumi. Kultūra – sujungia!“,– sakė V. Eičienė

Ilgamete draugyste su Punsko valsčiumi džiaugiasi ir Klaipėdos rajono savivaldybės Dovilų seniūnija, kuri paminėjo 17 metų trunkančią bendradarbystės sutartį.

Pasidalinkite
Scroll to Top