Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Parodoje KARJERA & STUDIJOS 2023 – ir Tauragės rajono savivaldybės stendas!

Kovo 30-31 dienomis Vilniuje vyksta didžiausia Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda KARJERA & STUDIJOS 2023. Parodoje, skirtoje moksleiviams, studentams, karjeros kelią besirenkantiems ar keičiantiems žmonėms, lankytojų laukia ir Tauragės rajono savivaldybės stendas, kur savivaldybės atstovai plačiau pristato Tauragės miestą ir karjeros bei kitas galimybes Tauragėje.

Parodos metu kalbamasi apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos, siekiama padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus asmenims, atsakyti į aktualius klausimus, susijusius su karjera ir studijomis. Parodoje lankytojų laukia mokymai, seminarai, diskusijos, įvairūs pranešimai.

Parodoje dalyvauja  Lietuvos universitetai, aukštosios mokyklos, profesinio mokymo įstaigos, verslo atstovai. Tauragę atstovauja Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė, mero patarėja Soneta Blankaitė, Jaunimo reikalų koordinatorė Inga Meištininkaitė, Teisės skyriaus specialistė Agnė Jurkauskė bei Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Karolina Kisnerienė.

„Skleidžiame žinią apie Tauragės miestą, Tauragės rajono savivaldybės paramą studentams, jaunoms šeimoms, pradedantiesiems verslininkams. Taip pat pristatome didžiausias Tauragės rajone veikiančias įmones bei karjeros galimybes“,– sako administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Jaunimas kviečiamas išbandyti jėgas ir minant dviratį, kuris gamina elektros energiją, žaisti  atminties žaidimus ir tuo pačiu susipažinti su Tauragės lankytinomis vietomis, objektais.

KD

Pasidalinkite
Scroll to Top