Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Tauragės ir Lucko miestų

Spalio 19 dieną, Lucko mieste, Ukrainoje, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir Lucko miesto meras Ihor Polishchuk pasirašė miestų bendradarbiavimo sutartį.

Šia sutartimi miestai partneriai oficialiai įtvirtino dar 2016 metais prasidėjusį bendradarbiavimą ir įsipareigoja remti betarpiškus ryšius tarp savivaldybių administracijų, visuomeninių ir nevyriausybinių organizacijų, verslo ir ekonominių organizacijų, taip pat tarp piliečių – keičiantis patirtimi administravimo, ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, sveikatos apsaugos, miestų statybos, transporto, prekybos, pramonės, žemės ūkio, mokslo ir technologijų, aplinkos apsaugos, ekologijos, turizmo ir verslo srityse.

Delegacijoje su meru į Ukrainą vyko ir tarybos narys Sigitas Mičiulis, Seimo narys Romualdas Vaitkus bei Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkas Marius Jucikas.

Kelionės metu Tauragės delegacija taip pat aplankė miestą partnerį – Ternopilį, su kuriuo bendradarbiavimo sutartis sudaryta 2015 metų spalio 7 dieną.

Pasidalinkite
Scroll to Top