Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta sutartis dėl bešeimininkių ir bepriežiūrių gyvūnų gaudymo, karantinavimo, eutanazijos ir utilizavimo paslaugų

Kovo mėnesį tarp Tauragės rajono savivaldybės administracijos ir VšĮ „Būk mano draugas“ pasirašyta Bešeimininkių ir bepriežiūrių naminių ir laukinių gyvūnų gaudymo, karantinavimo, eutanazijos ir utilizavimo paslaugų Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje sutartis.

Paslaugų teikėjas užtikrins beglobių naminių ir laukinių gyvūnų gaudymo, surinkimo ir gyvūnų globos namuose laikomų gyvūnų šėrimą, sveikatą ir gerovę atitinkančias laikymo sąlygas, informuos apie sugautus gyvūnus jų savininkus, o jų nesant, informaciją skelbs interneto svetainėje ir / ar socialinių tinklų paskyroje.

VšĮ „Būk mano draugas“ taip pat rūpinsis gyvūnų ženklinimu, vakcinacija, užtikrins tinkamą gyvūnų, apkandžiojusių kitus gyvūnus ar žmones, karantinavimą, tyrimus.

Maksimali pirkimui skirta lėšų suma – 17 000 Eur su PVM. Sutartis galioja 12 mėn. nuo pasirašymo dienos. Perkamų paslaugų teikimo ir sutarties terminas tomis pačiomis sąlygomis gali būti pratęstas 2 kartus po 12 mėnesių.

Tauragės rajono gyventojai, radę beglobį arba be priežiūros paliktą gyvūną, darbo dienomis nuo 08.00 iki 17.00 val. turėtų kreiptis į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos poskyrį:

  • vedėjas Paulius Goštautas, el. p. [email protected], tel. +370 644 91859;
  • vyriausioji specialistė Kristina Mankienė, el. p. [email protected], tel. +370 672 64110;
  • vyriausioji specialistė (ekologė) Otilija Budrytė, el. p. [email protected], tel. +370 600 73563.

Ne darbo valandomis – skambinti bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Pasidalinkite
Scroll to Top