Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta sutartis dėl kelio (gatvės) ir nuotekų šalinimo tinklo rekonstravimo ir statybos darbų Kosmonautų g., Tauragės m.

Tauragės rajono savivaldybės administracija ir UAB „Diržė“ pasirašė sutartį dėl kelio (gatvės) ir nuotekų šalinimo tinklo rekonstravimo ir statybos darbų Kosmonautų g., Tauragės m. Pasirašytos sutarties vertė – 592 899,99 Eur, darbams atlikti numatytas 5 mėn. terminas.

Jau greit Kosmonautų g. esančią žvyro dangą pakeis asfaltas. Čia bus įrengta 434 m ilgio ir 5,5 m pločio (dviejų eismo juostų) važiuojamoji dalis su šoninėmis skiriamosiomis juostomis ir pėsčiųjų takais. Gatvėje planuojamas „Dviračių gatvės“ eismo organizavimas. Numatomos eismo saugumo priemonės: iškiliosios perėjos, greičio mažinimo kalnelis.

Įrengiami bordiūrai, nuovažos į kiemus, projektuojami nauji lietaus nuotekų šalinimo tinklai. Taip pat įrengiamas apšvietimas, kelio ženklai ir horizontalusis ženklinimas. Teritorija apželdinama, o infrastruktūra pritaikoma asmenų su negalia poreikiams.

Daugiau informacijos apie Tauragės rajono savivaldybės projektus – darbai.taurage.lt

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Į viršų