Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta sutartis dėl Tauragės miesto Pušyno gatvės kapitalinio remonto darbų

Rugsėjo 4 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracija ir UAB „Jurmelsta“ pasirašė sutartį dėl Tauragės miesto Pušyno gatvės kapitalinio remonto darbų.

Pušyno gatvė prieš remontą350 metrų gatvės atkarpoje nuo Dariaus ir Girėno g. iki T. Ivanausko g. numatoma įrengti 5 metrų pločio važiuojamąją dalį bei 2,5 metrų pločio pėsčiųjų ir dviračių taką.

Gatvėje bus įrengti lietaus nuotekų tinklai, šiuolaikiškas LED apšvietimas, saugaus eismo užtikrinimo priemonės. Pėsčiųjų ir dviračių takas projektuojamas taip, kad nesukeltų kliūčių judėti žmonėms, turintiems negalią. Tarp tako ir važiuojamosios dalies numatoma įrengti bei apželdinti 1 metro pločio žaliąją zoną.

Rengiant projekto sprendinius derintasi prie magistralinio kelio A12 sankryžų (nuovažų) projekto. Projekto vertė – 410 317 Eur, darbų atlikimo terminas – 12 mėnesių.

Šiuo metu Tauragės mieste vykdomi Daržų gatvės kapitalinio remonto darbai, neseniai pasirašyta sutartis dėl Ganyklų gatvės kapitalinio remonto darbų. Taip pat prasidėjusios pirkimo procedūros dėl Žaliosios gatvės kapitalinio remonto, vyksta Veterinarijos ir T. Ivanausko gatvių paprastojo remonto darbų pirkimas.

Informaciją apie Tauragės rajono savivaldybės planuojamus, vykdomus ir jau atliktus darbus bei projektus kviečiame sekti – https://darbai.taurage.lt/

Pasidalinkite
Scroll to Top