Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta sutartis dėl Tauragės miesto Žaliosios gatvės remonto darbų

Lapkričio 7 dieną Tauragės rajono savivaldybė su UAB „Jurmelsta“ pasirašė sutartį dėl Tauragės miesto Žaliosios gatvės atkarpos nuo Šilalės g. iki J. Basanavičiaus g. kapitalinio remonto darbų.

Žaliosios gatvės darbų projektas

Gatvėje bus įrengti paviršinių (lietaus) nuotekų tinklai, žvyro dangą pakeis projektuojama 5,5 m pločio asfaltuota gatvė. Kairėje gatvės pusėje projektuojamas bendras pėsčiųjų ir dviračių takas iš asfalto dangos, dešinėje gatvės pusėje projektuojamas 1,5 m pločio šaligatvis iš betoninių trinkelių dangos, atskirtas 1 m pločio šonine skiriamąja juosta, kurioje augs žolė.

Gatvės infrastruktūra įrengiama taip, kad nesukeltų kliūčių negalią turintiems žmonėms. Gatvės apšvietimas projektuojamas moderniais LED šviestuvais, perėjose įrengiant kryptinius šviestuvus.

Žaliosios gatvės pabaigoje projektuojama žiedinė sankryža jungianti Žaliąją, J. Basanavičiaus ir P. Drevinio gatves.

Projekto vertė – 686 306 Eur, o darbams numatytas 12 mėnesių atlikimo terminas.

Į pabaigą jau artėja darbai Tauragės miesto Daržų gatvėje – jie turėtų būti baigti dar šiemet. Darbai prasidėję Pušyno ir Ganyklų gatvėse. Pastaruosius, kaip ir Žaliosios g., planuojama pabaigti per 2024 metus. Spalio 18 dieną pasirašyta sutartis dėl Veterinarijos ir T. Ivanausko g. paprastojo remonto darbų – šių darbų pabaiga numatyta 2024 birželio mėnesį.

Daugiau informacijos apie vykdomus darbus – darbai.taurage.lt

Pasidalinkite
Scroll to Top