Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta Tauragės mažojo aplinkkelio II etapo sutartis

Gruodžio 28 dieną tarp Tauragės rajono savivaldybės ir UAB „Plungės lagūna“ pasirašyta sutartis dėl Tauragės mažojo aplinkkelio II etapo rangos darbų.

II etapas apims 52 metrų ilgio viaduko virš Gedimino g. statybos bei Naujosios gatvės pratęsimo iki Vytauto g. ir Tremtinių kelio sankryžos darbus.

I etapo metu jau nutiestos mažojo aplinkkelio atkarpos gale, ties Gedimino gatve, įrengta žiedinė sankryža. Būtent nuo šios žiedinės sankryžos iki Vytauto g. ir Tremtinių kelio sankryžos ir bus atliekami II etapo darbai.

Gatvės pratęsimas projektuojamas taip pat 2 eismo juostų, greta jo įrengiamas pėsčiųjų ir dviračių takas bei triukšmo mažinimo sienelė. Bendra sutarties suma – 3 869 401 Eur, darbų atlikimo terminas – 2 metai.

Šis projektas bus dalinai finansuojamas iš Kelių priežiūros ir plėtros programos valstybės prioritetinių projektų sąrašo.

2024 metų pradžioje tikimasi sėkmingai įvykdyti Dariaus ir Girėno bei Naujosios g. žiedinės sankryžos statybos ir Gedimino bei Naujosios g. šviesoforinės sankryžos įrengimo viešųjų pirkimų procedūras. Tuomet būtų galima pradėti naudotis nauja infrastruktūra, kuri pagerins susisiekimą ir saugumą vienoje iš judriausių miesto dalių.

 

 

Pasidalinkite
Scroll to Top