Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta Tauragės regiono plėtros tarybos steigimo sutartis

Gruodžio 1 d. Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pasirašė Tauragės regiono plėtros tarybos steigimo sutartį.

Tarybos tikslas – atstovauti bendriems viso Tauragės regiono ir jo gyventojų interesams nacionaliniu mastu. Taryba bendrai spręs opiausias Tauragės regiono problemas ir sieks konstruktyvios diskusijos su nacionaline valdžia, ieškant viso regiono plėtrai palankių sprendimų.

Dar šių metų vasarą buvo priimti Regioninės plėtros įstatymo pakeitimai, kurie numatė naujų regioninio lygmens kompetencijas turinčių subjektų – regionų plėtros tarybų – įsteigimą. Jų pagrindu bus užtikrinama efektyvi regioninės politikos sistema. Kartu su naujuoju įstatymu regionų plėtros taryboms suteiktas teisinis statusas, sudaryta galimybė visa apimtimi įgyvendinti viešojo juridinio asmens teises ir pareigas bei išspręsta egzistavusi neapibrėžtos atsakomybės už regiono tikslų ir uždavinių įgyvendinimo rezultatus problema.

Tikimasi, jog atstovavimas ne atskirų savivaldybių, o bendriems viso Tauragės regiono ir jo gyventojų interesams nacionaliniu mastu, padės optimizuoti regioninei politikai skirtų išteklių panaudojimą, išnaudoti natūraliai egzistuojančius teritorijų ryšius, sudarys sąlygas geriau atliepti visų regiono gyventojų poreikius ir kt.

[ngg src=”galleries” ids=”23″ display=”basic_slideshow” arrows=”1″]

Pasidalinkite
Scroll to Top