Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašytos sutartys dėl Dapkiškių kaimo Šviesos ir Piliakalnio gatvių remonto

Šviesos gatvė Dapkiškiuose Rugpjūčio 10 dieną, su UAB „Dunokai“ pasirašytos sutartys dėl Dapkiškių kaimo Šviesos ir Piliakalnio gatvių paprastojo remonto. Darbus tikimasi pradėti artimiausiu metu ir baigti dar šiemet.

Šviesos gatvėje numatoma nufrezuoti seną dangą, parengti pagrindą ir uždengti gatvę nauju 60 mm. storio, 3,5 m. pločio asfaltbetonio sluoksniu. Darbų metu taip pat bus įrengtos įvažos į kiemus, bei 0,5 m. kelkraščiai.

Šiuo metu gatvės dangos būklė prasta – asfalto danga duobėta, nelygi, vietomis susimaišiusi su žvyru.

Darbai bus vykdomi 210 m. ilgio atkarpoje, sutarties vertė – 20 941 Eur.

Piliakalnio gatvė DapkiškiuosePiliakalnio gatvėje taip pat bus atliekamas paprastasis remontas. Šiuo metu dalis gatvės (apie  170 m.) senos, nelygios asfalto dangos su įlinkimais ir išdaužomis, likusi dalis – žvyro ir skaldos mišinio. Prie gatvės įrengtas pieno surinkimo punktas, ties juo kelias išplatėja.

Darbų metu asfaltuotoje gatvės dalyje bus atlikti paruošiamieji pagrindo darbai ir padengiamas naujas, ne plonesnis nei 40 mm. storio asfaltbetonio dangos sluoksnis. Žvyrkelio/skaldos atkarpa – išlyginama bei uždengiama 60 mm. storio asfaltbetonio sluoksniu. Taip pat įrengiamos įvažos į kiemus, bei 0,5 m. kelkraščiai.

Remontuojamos gatvės atkarpos ilgis apie 340 m., sutarties vertė – 27 411 Eur.

Daugiau informacijos apie Tauragės rajono savivaldybės projektus – darbai.taurage.lt

Pasidalinkite
Scroll to Top