Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašytos sutartys dėl Tauragės miesto ir rajono kelių (gatvių) duobių ir išdaužų užtaisymo, remonto bei žvyravimo darbų

Rugpjūčio 2–3 dienomis pasirašytos sutartys dėl Tauragės miesto ir rajono kelių (gatvių) su žvyro danga duobių užtaisymo (žvyravimo) bei kelių (gatvių) su asfalto danga išdaužų užtaisymo darbų.

Technika lygina žvyruotą keliąSu UAB „Dunokai“ pasirašyta sutartis dėl Tauragės miesto ir rajono kelių (gatvių) su asfalto danga išdaužų užtaisymo, paprastojo remonto darbų.

Maksimali sutarties vertė – 70 000 Eur, darbai bus perkami pagal faktinį poreikį ir apmokama už faktiškai atliktus darbus pagal Rangovo pasiūlytą įkainį (30,98 Eur su PVM už 1 m²) neviršijant maksimalios pirkimui skirtos lėšų sumos.

Su UAB „Tauragės agrotechnika“ pasirašyta sutartis dėl Kelių priežiūros ir plėtros programos, savivaldybės biudžeto ar kitomis lėšomis finansuojamų kelių (gatvių) su žvyro danga priežiūros bei remonto darbų Tauragės mieste ir rajone.

Maksimali sutarties vertė – 180 000 Eur, darbai taip pat bus perkami pagal faktinį poreikį ir apmokama už faktiškai atliktus darbus pagal Rangovo pasiūlytą fiksuotą įkainį neviršijant maksimalios pirkimui skirtos lėšų sumos.

Pasidalinkite
Scroll to Top