Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Paskirstytos lėšos verslo subjektams, kurie vasaros metu įdarbino 14–23 metų jaunimą

2019 m. vasario 20 d. Tauragės rajono savivaldybės taryba patvirtino Tauragės rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo programą, kurios tikslas – skatinti jaunimo užimtumą vasaros metu ir didinti jaunimo darbo patirtį.

Pagal šią programą verslininkams, įdarbinusiems Tauragės rajone registruotą jaunimą nuo 14 iki 23 metų skiriama ne didesnė kaip 50 proc. nuo Lietuvos Respublikos nustatytos minimalios mėnesinės algos dydžio kompensacija.

2020 metais jaunimą įdarbino 31 verslo subjektas. Jiems savivaldybė skyrė 28 883 Eur. Skirtingose įmonėse įsidarbino 53 jaunuoliai, kurie ne tik užsidirbo papildomų pajamų, bet ir įgijo darbo patirties, tobulino bendravimo įgūdžius, mokėsi savarankiškumo.

Jaunimas nuo 14 iki 23 metų dirbo pardavėjais, konsultantais, prekybos specialistais, padavėjais, pagalbiniais darbuotojais ir kt.

Įmonių atstovai sutinka, kad gaunama abipusė nauda: jaunimas būna užimtas, ugdosi požiūris į darbą, įgaunama patirties, naujų žinių. Darbdaviui tai parama versle bei didesnis darbo našumas.

„Džiaugiamės, kad turėjome galimybę savo įmonėje įdarbinti perspektyvų bei motyvuotą jaunimą. Tikimės, kad bendradarbiavimas su jaunuomene nenutrūks ir ateityje“, sakė „PS prekyba“ vadovė Sigutė Pavilionienė.

2019 metais į Tauragės rajono savivaldybės vykdomą iniciatyvą įsitraukė 17 įmonių, įdarbinusių 33 jaunuolius. 

Pasidalinkite
Scroll to Top