Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Paskutinis šansas aplankyti unikalią šviesos ir garso instaliaciją „Deivių giesmės“

Paskutinis šansas aplankyti unikalią šviesos ir garso instaliaciją „Deivių giesmės“ Tauragėje. Liko du paskutiniai savaitgaliai, kai galite išgirsti, pamatyti, pajausti ir užsisukti magiškų daugiabalsių sutartinių sūkury.

Instaliacija „Deivių giesmės“ – vienas iš įspūdingiausių šių metų Lietuvos kultūros sostinės renginių. Į unikalią garso ir šviesos patirtį, kur trys deivės — Žemyna, Upinė ir Gabija, žemės, vandens ir ugnies valdytojos, žengia iš neatmenamų laikų ir gieda sutartinę, skirtą Saulei, kviečia gerai pažįstami kūrėjai „Wide Wings“.

Sapniškoje, mūsų laikus pasiekusioje giesmėje galite išgirsti, kaip susijungia laikmečiai, kultūros ir skirtingi muzikiniai stiliai. Interaktyvių pasirodymų metu skamba ne tik tradiciniai sutartinės ritmai, bet ir į UNESCO žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą įtrauktų, daugiabalsių dainų interpretacija, parengta naudojantis erdvinio garso technologija.

Lankytojų laukia ir specialiai šiam projektui paruoštas šviesų šou, kuris prikelia monumentalias deivių skulptūras. Būkite atidūs, nes Sutartinių rato viduryje atsidūręs klausytojas, „įsuktas“ į maginį sutartinių pasaulį, gali patirti ypatingą minčių išgryninimo, pilnatvės ir susiliejimo su Visata jausmą.

Instaliacija veikia Tauragės pilies kiemelyje. Deivės jūsų laukia: kovo 16-19 d. ir Kovo 23-26 d. nuo 19.00 iki 22.00 val. Pasirodymai vyksta kas 30 minučių, pasirodymo trukmė – 8 minutės.

Pasidalinkite
Scroll to Top