Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pastebėjai neeksploatuojamą automobilį bendro naudojimo kieme? Pranešk!

Pavasaris prasidėjo – tvarkykime kiemus kartu! Kovo mėnesį Tauragės rajono savivaldybė vykdo iniciatyvą dėl neeksploatuojamų automobilių tvarkymo bendro naudojimo kiemuose.

Pastebėjote ilgą laiką nejudinamą ar akivaizdžiai apleistą automobilį savo kieme?
Kviečiame pranešti Viešosios tvarkos poskyriui:

Gavus informaciją, transporto priemonės savininkai bus informuoti ir raginami per kovo mėnesį sutvarkyti automobilį be administracinių nuobaudų.

Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsniu, neeksploatuojamų, be priežiūros paliktų transporto priemonių laikymas bendro naudojimo vietose gali užtraukti administracinę atsakomybę.

Kurkime tvarkingą ir saugią aplinką kartu.

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Į viršų