Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasveikinta 100-metė Batakių miestelio gyventoja

Rugpjūčio 12 dieną garbingą 100 metų jubiliejų minėjo Batakių seniūnijos gyventoja Genovaitė Bagdonienė (Štelmokaitė). Šia proga moterį pasveikino Tauragės rajono vicemerė Virginija Eičienė.

Susitikimo metu jubiliatė spinduliavo gera nuotaika ir noriai dalijosi jaunystės prisiminimais, pasidžiaugė užauginusi 3 vaikus, turinti 6 anūkus, 10 proanūkių. Taip pat papasakojo apie pomėgį skaityti ir tai, jog turi puikią atmintį. Tuo įsitikinti galėjo ir vicemerė, kuriai G. Bagdonienė padeklamavo vieną iš mintinai išmoktų eilėraščių.

V. Eičienės teigimu, šis susitikimas padovanojo daug gerų emocijų. „Žvali, besišypsanti ir spinduliuojanti gera nuotaika“,– taip jubiliatę apibūdino vicemerė. Jubiliejaus proga moteriai palinkėta stiprios sveikatos ir toliau išlikti puikios nuotaikos. Vicemerė sveikinimo žodį taip pat perdavė ir nuo mero Dovydo Kaminsko, kuris šiuo metu atostogauja.

G. Bagdonienė kartu su savo šeima ilgus metus gyveno Gedvydų kaime, Raseinių rajone, tačiau prieš 5 metus ji atsikraustė gyventi į Batakių miestelį, pas savo dukterį.

[ngg src=”galleries” ids=”69″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top