Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasveikintas pirmasis 2024–ųjų Tauragės naujagimis

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas sveikina pirmojo 2024 metų naujagimio mamą2024 m. sausio 2 d. pasaulį išvydo pirmasis šių metų Tauragės rajono naujagimis. Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje antrąją metų dieną gimusiai mergaitei tėvai išrinko Atėnės vardą. 49 cm ūgio ir 3030 g. mažylė gimimo dieną švęs kartu su tą pačią dieną gimusiais tėčiu ir sese.

Šeimą aplankęs Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas mažajai Atėnei linkėjo augti sveikai ir laimingai, o tėveliams, Dovilei ir Robertui, kantrybės, sveikatos bei daug džiugių akimirkų drauge.

2023 metais Tauragės rajono savivaldybėje įregistruoti 298 naujagimiai (150 berniukų ir 148 mergaitės). Populiariausi mergaičių vardai Tauragėje buvo Luknė, Kamilė ir Iglė, o berniukų – Joris, Lukas, Markas ir Rokas.

Šiemet visoms Tauragės rajono šeimoms, susilaukusioms naujagimių, bus skirta vienkartinė 605 Eur išmoka. Dėl išmokos kreiptis reikėtų į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Gyventojų priėmimo kabinetą (Respublikos g. 2, 116 kab.), į seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą arba elektroniniu būdu per www.spis.lt sistemą.

Pasidalinkite
Scroll to Top