Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasveikinti gyventojų dalyvaujamojo biudžeto „Idėja Tauragei“ laimėtojai

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas susitiko su projekto „Idėja Tauragei“ laimėtojais. Susitikimo su idėjų kuratoriais metu, meras padėkojo už aktyvų dalyvavimą ir savanorišką darbą bei rūpestį vystant miestui ir rajonui reikalingus projektus.

Per du mėnesius trukusį projektą Tauragės rajono gyventojai pateikė 13 idėjų už kurias buvo atiduota net 5444 gyventojų balsų. Iš trijų skirtingų projektų kategorijų gyventojai išrinko po vieną geriausią projektą.

Daugiausiai tauragiškių balsų (1199) pelnė Tauragės meno mokyklos administracijos ir tauragiškės pramoninės dizainerės Kristinos Tendziagolskienės parengtas projektas pavadinimu „Mobilus multifunkcinis laisvalaikio ir pramogų objektas Tauragės pilies kiemelyje“. Šio projekto įgyvendinimui bus skirta 60 tūkst. eurų, o projektą įgyvendinti tikimasi per ateinančius metus. Pasak idėjos autorių, projektas pasitarnaus ne tik Tauragės pilies kiemelyje vykstančių renginių organizatoriams, bet ir šių renginių dalyviams ir kitiems Tauragės pilies kiemelyje laisvalaikį leisti mėgstantiems tauragiškiams.

Mažos vertės projektų Tauragės mieste kategorijoje daugiausiai balsų (577) surinko tauragiškės, Jovarų bendruomenės pirmininkės Palmyros Gylienės pateiktas projektas – „Mes gamtai – gamta mums“ (Jovarų rajonas, „Jūros“ upės pakrantė, Tauragė). Įgyvendinus šį projektą gyventojai galės patogiai ir greitai pasiekti mieste esančią ir poilsiui gryname ore pritaikytą vietą.

Tauragės rajono projektų kategorijoje varžėsi penki projektai. Daugiausiai balsų surinko Sartininkų k. bendruomenės pirmininko Saulius Musvydo kuruojamas projektas „Sartininkų ąžuolų ir kryžių kalnelio išsaugojimas“. Sartininkų kryžių kalnelis – istorinės atminties puoselėjimo, rimties, įkvėpimo, pamąstymų vieta. Už šią idėja balsavo 570 Tauragės rajono gyventojų. Projekto įgyvendinimo metu bus sutvarkytas Sartininkų kryžių kalnelis ir įrengtas apšvietimas.

Dalyvaujamojo biudžeto projektą planuojama įgyvendinti ir ateinančiais metais, todėl Tauragės rajono gyventojus kviečiame būti aktyviais ir įgyvendinti savo miestui ir rajonui reikalingus projektus. Plačiau su gyventojų dalyvaujamu biudžetu galite susipažinti adresu www.idejatauragei.lt.

Pasidalinkite
Scroll to Top