Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasveikinti Tauragės rajono medicinos darbuotojai

Balandžio 27-ąją minima Lietuvos Medicinos darbuotojų diena. Medicinos darbuotojų šventė skirta gydytojams, slaugytojams bei visiems, kurie savo gyvenimą paskyrė sveikesnei visuomenei kurti. Šia proga medicinos įstaigoms padovanoti medeliai, darbuotojams įteiktos saldžios dovanos, skirtos Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko padėkos. 

Už sąžiningą, kruopštų ir profesionalų darbą, nuoširdų pareigų atlikimą ir kitus medicinos darbuotojų nuopelnus, padėkos skirtos šiems specialistams:

  • Viešosios įstaigos Tauragės ligoninės medicinos gydytojui Tomui Kalvaičiui, Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios pagalbos slaugytojai, Sondrai Čėsnienei, Nervų ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Danguolei Ignatavičienei, Psichiatrijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Almai Šimašienei, Psichiatrijos skyriaus sveikatos slaugytojoms Audronei Starkovienei, Danutei Selvenienei, Nijolei Daugalienei, Vaikų ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Linai Toliušiūtei, Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojai Lijanai Jonaitienei, Ortopedijos-traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Irenai Žygaitienei, Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus slaugytojo padėjėjai Linai Rimkuvienei už sąžiningą, kruopštų ir profesionalų darbą, atsidavimą, dėmesį pacientams bei situacijos valdymą Tauragės rajone pandemijos metu. 
  • UAB „Medicinos Namai šeimai“ šeimos gydytojui Gediminui Jancevičiui, bendrosios praktikos slaugytojai Oksanai Žalandauskei už sąžiningą ir kruopštų darbą karantino metu bei pagalbą Karščiavimo klinikoje, gydytojoms Tomai Geštautaitei, Justinai Kavaliauskienei už atsidavimą mediko profesijai ir dėmesį pacientams.
  • UAB „Mažonienės medicinos kabinetas“ šeimos gydytojai Irmai Foktaitei-Kuktienei už entuziazmą ir atsidavimą mediko profesijai, dėmesį pacientams bei nuoširdų darbą Tauragės rajone, bendrosios praktikos slaugytojai Jolantai Norkienei už ilgametį, nuoširdų ir atsakingą darbą, didžiulį indėlį stiprinant Tauragės rajono žmonių sveikatą.
  • UAB „A. Briedžio šeimos klinika“ bendrosios praktikos slaugytojai Kornelijai Stirbytei už organizuotumą, sąžiningą ir kruopštų darbą bei pagalbą Karščiavimo klinikoje, bendrosios praktikos slaugytojai Vidai Jakienei už sąžiningą ir kruopštų darbą, gebėjimą įsisavinti naujas praktikas ir kompiuterines programas.
  • UAB „Medicum centrum“ gydytojai radiologei Ilmai Kunigiškienei, rentgeno laborantei Olivijai Liudžiūtei, registratūros darbuotojai – kineziterapeutei Rimai Vaičiūnaitei už sąžiningą ir kruopštų darbą;
  • viešosios įstaigos Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės ūkio reikalų tvarkytojai Reginai Jankauskienei, maisto išdavėjai Onai Jucienei, ligoninės valytojai Onai Dabulskienei už sąžiningą ir kruopštų darbą;
  • Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistei Nijolei Šveikauskienei už ilgametį nuoseklų darbą ugdant vaikų sveikatos įgūdžius ir kūrybišką sveikatos žinių raštingumo didinimą;
  • viešosios įstaigos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojui Ignui Sinkevičiui, šeimos gydytojai Viktorijai Trakšelytei, akušerei Aistei Valauskienei, inžinierei programuotojai Jovitai Kleinienei, personalo administratorei Žydrutei Vaitkevičienei už profesionalų, nuoširdų ir sąžiningą darbą rajono gyventojų sveikatos labui, kovojant su COVID-19 ligos pandemija, siekiant užkirsti kelią šios infekcijos plitimui karantino ir ekstremalios situacijos metu;
  • Tauragės šeimos gerovės centro slaugytojai Stasei Tamulytei už sąžiningą ir kruopštų darbą;
  • UAB „InMedica“ vidaus ligų gydytojai Vilijai Laurinaitienei už nepriekaištingą darbą ir nuoširdų pareigų atlikimą, bendrosios praktikos slaugytojai Ritai Bazilienei už ilgalaikį nepriekaištingą darbą ir atsidavimą mediko profesijai, valytojai Marijonai Kiežienei už rūpestį ir ilgalaikį nuoširdų darbą.

Medicinos darbuotojus netradiciškai pasveikino ir Lietuvos regioninių džiazo festivalių organizatoriai. Medikų garbei Tauragės vakcinavimo centre (Vytauto g. 141) ir Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centre (Jūros g. 5, Tauragėje) skambėjo ramaus džiazo melodijos. Taip siekiant praskaidrinti nuotaiką ir medikams, ir vakcinuojamiems žmonėms.

„Jeigu pandemijos virusas jau turi skiepus, tai džiazo virusas yra nenugalimas. Jis toks galingas, kad tave lydi iki paskutinio atodūsio“,– juokaudamas sako tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ organizatorius Valdas Latoža.
Pasak jo, džiazo festivaliai ir medikai turi panašumų – tenka daug improvizuoti, ne visada veikti pagal taisykles. „Medikai gydo kūną, o džiazo festivaliai – sielą, įkvepia, suteikia gerų emocijų. Medikai ir džiazo koncertų organizatoriai nori kuo greičiau išlipti iš košmaro, kurį mums primetė globalūs ir nacionaliniai įvykiai. Jau antri metai priešakinėse pozicijose pluša medikai, tad tik muzikos garsais būdami turtingi, ir tik jais mes galime jiems pasakyti ačiū“, – priduria V. Latoža.

[ngg src=”galleries” ids=”39″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Pasidalinkite
Scroll to Top