Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pažangiausiems moksleiviams skirtos piniginės premijos

Puikius mokymosi rezultatus demonstruojantiems mokiniams – puikios žinios. Didžiausią pažangą padariusiems ir geriausius balus egzaminuose pelniusiems abiturientams išleistuvių metu įteiktos pažangos premijos. Stropiausi žemesnių klasių mokiniai Tauragėje tradiciškai bus apdovanoti Mokslo ir žinių dieną.

Pažangiausi Tauragės rajono moksleiviai piniginėmis premijomis skatinami jau ne vienerius metus, tačiau šie metai pirmieji, kai premijos teikiamos kitokia tvarka. Įprastai premijos visiems rajono moksleiviams būdavo įteikiamos Rugsėjo 1-ąją, tačiau atsižvelgus į tai, kad dalis abiturientų jau būna išvykę į savo studijų miestus, tvarką nuspręsta pakeisti.

Iš viso Tauragės švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija paskirstė daugiau nei 23 tūkst. eurų. Išanalizavus mokyklų pateiktus duomenis, premijos skirtos:

  • 10 pažangiausių mokinių – kiekvienam mokiniui po 300 Eur
  • 39 mokiniams turintiems dešimtukus visų ugdymo plano dalykų metiniuose įvertinimuose – jiems padalinta 10 000 Eur.
  • 12 abiturientų gavusių 100 balų įvertinimus už vieną ar daugiau valstybinius egzaminus arba 7 balų įvertinimus už Tarptautinio bakalaureato diplomo programos dalyko HL įvertinimus. Už kiekvieną šimtuką įteikta 100 Eur premija.
  • 4 didžiausią pažangą padariusioms klasėms ir jų mokytojams paskirstyta 8 750 Eur.
Pasidalinkite
Scroll to Top