Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Persodinti dideli medžiai

Šiomis dienomis Tauragės miesto gyventojai gali džiaugtis didele ir reikšminga iniciatyva – didelių medžių sodinimu. Persodinant medžius siekiama ne tik praturtinti miesto grožį, bet ir sukurti komfortišką gyvenimo aplinką gyventojams.

Didelių medžių persodinimas vyksta naudojant specialią techniką, kuri leidžia išsaugoti 70 proc. šaknų, taip užtikrinant medžių gerovę ir sėkmingą prigijimą.

Iš viso bus persodinama 30 medžių, kurie praturtins miesto kraštovaizdį ir suteiks prieglobstį gyvūnams. Sodinimo vietos apima strategiškai svarbias vietas mieste, tokias kaip naujai įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas Pramonės gatvėje, vaikų žaidimo aikštelę įrengtoje Vaižganto g.  122a -120 daugiabučių kieme bei dviračių saugyklos teritorija tarp Gedimino g. 23 ir tarp Vaižganto g. 118.

Šis projektas yra ypač svarbus dėl sparčiai kintančio klimato bei vis dažnesnių karščio bangų mieste. Medžiai yra natūrali priemonė, kuri padeda sumažinti perkaitimo pavojų miesto teritorijoje, suteikdami pavėsį žmonėms ir gyvūnams. Be to, jie suteikia estetinę ir sveiką aplinką, skatinančią aktyvų gyvenimo būdą ir sveikatą.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top