Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pilėnų gatvėje žvyrą pakeis asfaltas

Geros žinios Pilėnų gatvės gyventojams – šiandien su UAB „Hidrokesta“ pasirašyta sutartis dėl šios gatvės rekonstravimo. Numatyta įrengti lietaus nuotekų tinklus, asfalto dangą, šaligatvius, gatvės apšvietimą. Pilėnų gatvės remonto darbus tikimasi pradėti dar šį mėnesį, baigti – 2022 m. kovą. Sutarties vertė – 193 385 Eur, dalis iš jų bus finansuojama ES lėšomis. 

Atšilus orams didesnis dėmesys skiriamas ir kitoms Tauragės rajono gatvėms. Šiuo metu atliekami baigiamieji Paberžių gatvės rekonstrukcijos darbai, tęsiami I. Simonaitytės, Bendruomenės gatvių sutvarkymo darbai. Planuojama, kad netrukus remonto darbai prasidės Pūtvės, Sodybos (Taurų k.) ir J. Matulaičio gatvėse.

2020-aisiais Tauragės rajone buvo išasfaltuota 21 gatvė, iš jų: 11 miesto, 10 kaimo. Iš viso buvo įrengta ir atnaujinta apie 11 km asfalto dangos, lyginat su praėjusiais metais – tai rekordinis kiekis. 

Šiais metais planuojama tikslinti seniūnijų, išskyrus Tauragės miesto, gatvių asfaltavimo eiliškumo sąrašą. Tauragės miesto gatvių asfaltavimo eiliškumo sąrašą rasite ČIA

Pasidalinkite
Scroll to Top