Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pilies aikštėje vyko Kęstučio bataliono vadų pasikeitimo ceremonija

Penktadienį (liepos 2 dieną) Tauragės Pilies aikštėje vyko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadų pasikeitimo ceremonija. Pulkininką leitenantą Vytį Andreiką pakeitė pulkininkas leitenantas Arūnas Vaškevičius.

„Tai pačios geriausios pareigos per visą karjerą. Padedant Dievui ir negailėdamas jėgų rūpinausi šiuo batalionu ir jis išliks mano širdyje ir atmintyje visą likusį gyvenimą“,– sakė V. Andreika.

Pasak jo, per šį laikotarpį nuveikta daug darbų – Lietuvos gynybai parengta apie 1500 šauktinių pasirengta NATO ir Lietuvos greito reagavimo pajėgoms, siekiant palaikyti gebėjimus ginklu ginti tėvynę, dalyvauta įvairiuose tarptautinėse ir nacionalinėse pratybose.

Arūnas Vaškevičius dėkojo už batalionui skirtą dėmesį. Pasidžiaugta, kad per šį laikotarpį buvo išasfaltuotas kelias į batalioną, atidarytos naujos kareivinės, batalionas aprūpintas naujais kariniais sunkvežimiais.

Buvusio vado A. Vaškevičius ir viso bataliono darbu džiaugėsi Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas: „Dėkoju už tarnybą Tauragėje, už išskirtinį patriotiškumą ir meilę tėvynei“,– sakė meras.

Naujuoju bataliono vadu tapęs Arūnas Vaškevičius teigė, jog batalionas ir toliau vykdys tarptautinius įsipareigojimus, o sekantys prioritetai – personalo auginimas, infrastruktūros ir ginkluotės išlaikymas, naujos ginkluotės integravimas į karinį rengimą bei santykių su vietine savivalda, valdžios atstovais gerinimas ir palaikymas. „Turime mokėti bendradarbiauti, kartu judėti į priekį ir vykdyti bendras užduotis“– teigė A. Vaškevičius.

Naujajam vadui savivaldybės meras Dovydas Kaminskas palinkėjo išmintingo valdymo, tarnybos, kantrybės ir patriotiškumo tarnaujant Lietuvai.

Ceremonijoje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos seimo nariai Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus, Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius, Lietuvos kariuomenes motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ bataliono vadai ir kiti garbingi svečiai.

[ngg src=”galleries” ids=”60″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

 

Pasidalinkite
Scroll to Top