Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Po dviejų metų pertraukos – TAVA verslo savaitė jaunimui

Lapkričio 7-11 dienomis Tauragės apskrities verslininkų asociacija organizavo TAVA atviro verslo dienas, kurių metu švietimo įstaigų auklėtinius kartu su jų vadovais kvietė aplankyti TAVA partnerius, įmones, įstaigas ir iš arčiau susipažinti su vykdoma veikla ir darbo procesais. Pažintinės ekskursijos jaunimui vėl surengtos po dviejų metų pertraukos. 

Ikimokyklinio ugdymo, gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų klasių moksleiviai, profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentai įmonėse išgirdo įvairias sėkmės istorijas, domėjosi darbo specifika, uždavinėjo jiems aktualius klausimus.

Minėtomis dienomis jaunimas aplankė ir Savivaldybės administraciją, kurioje susitiko su rajono meru Dovydu Kaminsku, administracijos skyrių specialistais. Susitikimo metu jaunimui plačiau papasakota apie darbą savivaldoje, atsakomybes, projektus, taip pat surengta viktorina.

Tikimės, kad graži TAVA verslo savaitės tradicija nenutrūks ir jauni asmenys turės galimybę lankytis pažintinėse ekskursijose, susipažinti su skirtingų profesijų atstovais, jų darbo specifika.

Pasidalinkite
Scroll to Top