Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pokyčiai dėl asmenų judėjimo tarp savivaldybių

Šiandien (kovo 15 dieną) vykusiame Vyriausybės posėdyje nuspręsta, kad nuo kovo 16 dienos naikinamas draudimas judėti tarp kai kurių savivaldybių – jau nuo rytojaus judėjimas galimas Tauragės apskrityje. Judėjimo ribojimas išlieka tarp tų savivaldybių, kuriose 14 dienų COVID-19 sergamumo rodiklis 100 000 gyventojų yra daugiau kaip 200 atvejų:

Biržų r., Klaipėdos m., Kupiškio r., Marijampolės, Neringos, Panevėžio m., Panevėžio r., Šalčininkų r., Širvintų r., Švenčionių r., Trakų r., Utenos r., Varėnos r., Vilniaus m., Vilniaus r., Visagino. Minėtose savivaldybėse judėjimas apribotas iki kovo 31 dienos. Judėjimo atlaisvinimus ar sugriežtinimus planuojama peržiūrėti kiekvieną savaitę.

Judėjimo tarp savivaldybių ribojimas netaikomas asmenims – vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje jie turi nekilnojamojo turto, priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise. Taip pat judėjimas galimas dėl sveikatos priežiūros paslaugų, kai vykstama į darbą (darbo reikalais), kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, dėl artimųjų giminaičių mirties bei kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykimas į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę yra būtinas.

Pasidalinkite
Scroll to Top