Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pradedami Jūros upės pakrantės ir šlaito tvarkymo darbai

Siekiant pagerinti Tauragės miesto kraštovaizdžio teritorijų būklę, stiprinant ir palaikant kraštovaizdžio ekologinę pusiausvyrą ir didinant kraštovaizdžio vizualinį estetinį potencialą, rugsėjo 1 dieną su UAB „Kalibrus“ pasirašyta sutartis dėl Jūros upės pakrantės ir šlaito tvarkymo.

Šiuo metu teritorija yra apaugusi nevertingais, blogos būklės medžiais bei savaiminiais krūmais, neįrengtas vandens nuvedimas. 

Darbų metu numatyta sutvarkyti Jūros upės šlaito 2 ha želdynų teritoriją, išsaugant ir pabrėžiant turtingą gamtinę aplinką, išryškinant jos vertingąsias savybes. Teritorijoje planuojama sumažinti menkaverčių krūmų ir medžių skaičių, kad būtų atidengiama panorama nuo šlaito viršuje esančio tako į Jūros upės slėnį. Vertingi medžiai bus išsaugoti. Taip pat bus sutvarkytas šlaito papėdės vandens nuvedimas.

Sutvarkius teritoriją bus ne tik išvengta tolimesnės gamtinio karkaso degradacijos, bet ir suteikiama pridėtinė vertė miestui ir gyventojams. Jūros upės pakrantės ir šlaito tvarkymo darbus planuojama atlikti iki kitų metų vasario mėnesio. 

[ngg src=”galleries” ids=”83″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Pratęsiami eismo ribojimai Veterinarijos gatvėje
Užsitęsus vykdomiems darbams, pratęsiami eismo ...
Skaityti daugiau »
Tauragės regiono NVO tarybų forumas 2024
Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos ...
Skaityti daugiau »
Eismo ribojimai T. Ivanausko gatvės atkarpoje birželio 20 dieną
Birželio 20 dieną, 8-17 val. ...
Skaityti daugiau »
Scroll to Top