Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pradedamos teikti atvejo vadybos paslaugos asmenims turintiems psichikos ir (ar) intelekto negalią

Tauragės rajono savivaldybėje pradedamas įgyvendinti projektas „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione“ Nr. 07-018-P-0001. Šio projekto įgyvendinimo metu bus teikiamos atvejo vadybos paslaugos, skirtos darbingo amžiaus asmenims su intelekto ir (ar) psichikos negalia, kuriems reikalinga kompleksinė ilgalaikė tęstinė pagalba. Atvejo vadybos paslaugų tikslas – skatinti asmenų su negalia savarankišką gyvenimą ir dalyvavimą bendruomenėje, skatinti alternatyvių institucinei globai paslaugų plėtrą bendruomenėje, siekiant prevencijos patekimui į stacionarias socialines globos įstaigas ir mažinti artimųjų, globojančių ir (ar) prižiūrinčių asmenis turinčius psichinę ir (ar) intelekto negalią, patiriamą psichologinę, emocinę, fizinę naštą, rūpinantis negalią turinčiuoju.

Asmenys dėl atvejo vadybos paslaugų – Tauragės rajono savivaldybės gyventojai (asmenys, turintys psichinę ir (ar) intelekto negalią ar jų šeimos nariai) gali kreiptis į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus atvejo vadybininkę (darbui su psichikos ir (ar) intelekto negalią turinčiais asmenimis) Rūtą Keparutienę (el. p. [email protected],         tel: +370 647 36137).

Projektas „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione“ Nr. 07-018-P-0001 finansuojamas 2021 -2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

ES Finansuojama

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top