Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pradėti automobilių aikštelės prie Vytauto g. 85 namo įrengimo darbai

Prasidėjo automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų Vytauto g. 85 ir Kudirkos g. 5 įrengimo darbai. Aptvertoje teritorijoje jau darbuojasi technika, kuri ruošia pagrindą naujai 48 vietų automobilių stovėjimo aikštelei miesto centre.

Automobilių aikštelės prie Vytauto g. 85 namo įrengimo darbai

Darbų metu bus įrengti lietaus nuotekų tinklai, šaligatviai ir modernus apšvietimas. Šalia automobilių stovėjimo vietų įrengiamos 1,50 m apsaugos zonos dviračių ir pėsčiųjų eismui. Tarp stovėjimo vietų projektuojamos 2 m. pločio salelės, kad automobiliai nesusidurtų galais. Dvi vietos aikštelėje bus skirtos neįgaliesiems, pėsčiųjų takai ir šaligatviai suprojektuoti taip, kad žmonės su negalia galėtų laisvai bei saugiai judėti.

Iki šiol automobiliai kieme buvo statomi ant nelygios, duobėtos, žvyro dangos. Teritorijoje buvo susiformavę apie 15 nepažymėtų stovėjimo vietų, automobiliai pėsčiųjų judėjimo zonoje bei ant vejos.

Aikštelės įrengimo darbai turėtų būti užbaigti dar šiemet. Daugiau informacijos apie Tauragės rajono savivaldybės planuojamus, vykdomus ir jau atliktus darbus bei projektus – https://darbai.taurage.lt/

Pasidalinkite
Scroll to Top