Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Prasidėjo antroji dalyvaujamojo biudžeto balsavimo savaitė

Dalyvaujamojo biudžeto idėjos vis dar laukia Tauragės rajono gyventojų balsų. Kovo 25 dieną pasidėjęs balsavimas, pirmomis dienomis sulaukė didelio balsuojančių aktyvumo – visi 17 pateiktų projektų jau sulaukė tauragiškių palaikymo, o tarp kai kurių vyksta intensyvi kova ir šią savaitę atiduoti balsai nulems – kurią idėją, skirtą gyvenamajai aplinkai bei viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti, įgyvendins Tauragės rajono savivaldybė.

Balsavimas vyksta iki balandžio 8 d. (imtinai). Galimybę balsuoti turi ne jaunesni nei 16 metų, Tauragės rajone gyvenamąją vietą deklaravę, gyventojai. Balsuoti galima bus tik vieną kartą, tačiau visose trijose projektų kategorijose.

Norėdami balsuoti, svetainėje https://dalyvauk.taurage.lt/balsavimas pažymėkite po vieną labiausiai jums patikusį projektą kiekvienoje kategorijoje bei įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, mobilųjį telefono numerį ir spauskite „Balsuoti”. Su savimi turėkite mobilųjį telefoną, į kurį gausite trumpąją SMS žinutę su 5 skaitmenų kodu. Gautą kodą įrašykite balsavimo laukelyje ir patvirtinkite savo balsą. Viskas, jūsų balsas bus įskaitytas!

Gyventojai, kuriems reikia pagalbos balsuojant internetu, gali tai padaryti Tauragės rajono bibliotekoje. Atvyktus į artimiausią bibliotekos filialą, bibliotekų darbuotojai įves jūsų balsą į elektroninę balsavimo sistemą. Atvykdami į biblioteką nepamirškite savo mobiliojo telefono, kuris bus reikalingas jūsų balsui patvirtinti.

Kaip ir kasmet, iniciatyvos buvo suskirstytos į 3 kategorijas: didelės apimties projektus ir mažos apimties projektus Tauragės ir kaimiškosiose rajono seniūnijose.

Didelės vertės projektai

Didelės vertės projektų kategorijoje pateikti 5 projektai. Didelės vertės projektų kategorijoje pasiūlyti tokie projektai kaip: „Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksas“, „Beržės dauba“, „Naujakurių bendruomenės sporto ir vaikų žaidimo aikštyno atnaujinimas“, „Profesionalūs lauko treniruokliai Jūros upės paplūdimyje“, „Teniso kortai visiems (Padelis)“.

Mažos vertės projektai Tauragės miesto seniūnijoje

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės miesto seniūnijoje) kategorijoje pateikti 9 projektai, tačiau 2 iš jų buvo atmesti dėl numatytų reikalavimų neatitikimo. Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės miesto seniūnijoje) kategorijoje pasiūlyti tokie projektai: „(Ne)kitokios laisvalaikio ir sveikatinimosi galimybės“, „Kupolas – renginių ir edukacijų erdvė Kartų parke“, „Miesto langas“, „Sensorinė-edukacinė erdvė socialumui stiprinti – KUPOLAS“, „TAJE poilsio zona“, „Tauragės dviračių parkas – PUMPTRACK TRASA“, „Terasa – Moksleivių alėja“.

Mažos vertės projektai Tauragės rajone

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės rajone, išskyrus miesto seniūnijoje) kategorijoje pateikti 6 projektai, iš kurių 1 projektas buvo atmestas, nes įgyvendinimo vieta nepriklauso Tauragės rajono savivaldybei ar nebuvo valdoma Tauragės rajono savivaldybės patikėjimo teise. Šioje projektų kategorijoje pasiūlyti tokie projektai: „Jaunas ir sveikas“, „Norkaičių naminukų akademija“, „Poilsio oazė prie Batakių tvenkinio“, „Skaudvilė – šeimos laisvalaikio oazė“, „Vaikai – langas į ateitį“.

Pasidalinkite
Scroll to Top