Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Prie Centro turgaus kioskų bus įrengtos terasos, pandusai neįgaliesiems

Rugpjūčio 23 d. su UAB „RRST“ pasirašyta sutartis dėl prekyviečių terasų įrengimo Centro turguje. Tai vieni paskutiniųjų darbų prieš atveriant turgelio duris gyventojams. Darbus, kurių vertė 64 922,89 Eur, numatyta atlikti ne ilgiau kaip per mėnesį. 

Terasos bus įrengtos vidiniame kieme prie kioskų, jų bendras plotas sieks apie 330 kv. m. Su terasomis bus įrengti laipteliai ir pandusai neįgaliesiems, tėvams su vėžimėliais įvažiuoti.

Iš viso atnaujintame Centro turguje įrengti 23 kioskai, taip pat įrengtos 3 stoginės, po kiekviena iš jų vietos pakaks iki 16 prekeivių.

Prekybininkai buvo kviečiami dalyvauti elektroniniuose kioskų nuomos aukcionuose. Kiekvienas kioskas išnuomojamas 5 metų terminui, su galimybe pratęsti nuomos sutartį iki 10 metų.

Turgelio atnaujinimo darbai pradėti praėjusių metų spalį, tuomet miesto centre, Dariaus ir Girėno gatvėje, esančioje turgelio teritorijoje nugriauti seni pastatai, įrengtos naujos vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų ir elektros požeminės komunikacijos, pakeista visos turgelio aikštės danga, įrengtas naujas apšvietimas. Taip pat greta turgelio įrengtos dvi automobilių stovėjimo aikštelės (10 ir 13 vietų).

Pasidalinkite
Scroll to Top