Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Prie Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos – eismo ženklinimo pakeitimai

M. Mažvydo g. atkarpoje tarp Prezidento g. ir J. Tumo-Vaižganto g. – eismo ženklinimo pakeitimai. Atsižvelgiant į tai, kad šioje vietoje automobiliai statomi abiejose gatvės pusėse ir negalima užtikrinti saugaus eismo, nuspręsta vienoje kelio pusėje įrengti  ženklą „Sustoti draudžiama“.

Saugaus eismo komisijos sprendimu, ties M. Mažvydo progimnazija taip pat bus pakoreguotos parkavimo vietos – numatyta iš naujo atlikti horizontalųjį parkavimo vietų ženklinimą. 

Prasidėjus naujiems mokslo metams, mieste pastebima daugiau transporto priemonių ir pėsčiųjų – padaugėja mokyklinio amžiaus pėsčiųjų. Intensyvėjant eismui, didėja ir eismo įvykių tikimybė.  Primename, kad siekiant atkreipti dėmesį į mokinius ir jų saugumą taip pat vykdoma iniciatyva „Apsaugok mane“. Šios akcijos metu visą rugsėjo mėnesį Tauragės rajono moksleiviai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir dėl to tėveliams nieko papildomai daryti nereikia.

Vairuotojams primename būti atidiems, vairuojant telefoną padėti į šalį, pasirinkti saugų greitį, jį sumažinti artėjant prie pėsčiųjų perėjos. Atminkime, kad visuomet egzistuoja ir žmogiškasis faktorius, žmogiškosios klaidos galimybė. Todėl vairuotojai turėtų padaryti viską, kad išvengtų incidentų su pėsčiaisiais, kurie yra labiau pažeidžiama eismo dalyvių grupė.

Pasidalinkite
Scroll to Top