Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Prisijungusiems prie „Baltojo paukščio“ akcijos – Pirmosios ponios D. Nausėdienės padėka

Baltojo paukščio akcijaPrieš didžiąsias metų šventes Pirmoji ponia Diana Nausėdienė kiekvieną savivaldybę kvietė įsitraukti į „Baltojo paukščio“, kalėdinių eglutės papuošimų – paukščių vėlimo iš vilnos, akciją.  Prie iniciatyvos prisijungusioms mokykloms, bendruomenėms, organizacijoms įteiktos padėkos.

Už įsitraukimą į  organizuotą kalėdinę akciją padėkota Tauragės „Aušros“ progimnazijai, Tauragės r. Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centrui, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijai, Tauragės „Versmės“ gimnazijai, Tauragės „Jovarų“ pagrindinei mokyklai, Tauragės suaugusiųjų mokymo centrui. Tauragės Tarailių progimnazijai ir kitoms įstaigoms.

„Dėkoju, kad padėjote sukurti bendrus namus mūsų visų Vilčiai ir Meilei. Unikalūs Jūsų rankomis nuvelti paukštukai, kaip gėrio ir susitelkimo simbolis, suskrido į Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus ir papuošė šv. Kalėdų eglę. Nuoširdžiai ačiū už jūsų širdžių šilumą ir bendruomeniškumą“,– dėkojo D. Nausėdienė.

Iš viso Tauragės rajono švietimo įstaigų atstovai nuvėlė 33 paukščius, dar 24 paukščius padovanojo prie akcijos prisidėjusios kitos rajono įstaigos ir organizacijos. 

Pasidalinkite
Scroll to Top