Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Projektas ,,Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos infrastruktūros ir aplinkinės teritorijos funkcionalumo didinimas

Projekto tikslas – užtikrinti Tauragės miesto viešųjų erdvių kiekybinę ir kokybinę atitiktį miesto gyventojų poreikiams, išnaudojant jas laisvalaikio, aktyvaus laisvalaikio ir sporto galimybių plėtojimui.

Projekto įgyvendinimo metu numatyta Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos stadiono, J. Tumo – Vaižganto g., 123, Tauragėje, rekonstravimo ir naujos statybos darbai, kurio kompleksinė dalis yra rekonstruojama ir plečiama. Bus sukurta kompleksinė laisvalaikio, aktyvaus poilsio ir sporto infrastruktūra: dirbtinės dangos futbolo aikštelė, mini futbolo aikštelė, krepšinio aikštelės, badmintono aikštelės, teniso aikštelės, bėgimo takas, bėgimo takas per kalvas, treniruoklių aikštelės vaikams ir senjorams, vaikų žaidimo aikštelės, universali žaidimų aikštelė, lauko gimnastikos treniruoklių zona, elektros tinklų ir apšvietimo sistema, geriamojo vandens tiekimo ir paviršinių nuotekų tvarkymo tinklai ir kt. lydinti infrastruktūra (nedidelės tribūnos, asfaltuoti takai, suoliukai, vandens kolonėlė, šiukšliadėžes ir kt. mažosios architektūros elementai). Numatoma atlikti žemės ir reljefo tvarkymo darbus ir t.t. Sutvarkyta infrastruktūra bus vieša ir be apribojimų prieinama Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenei, Tauragės miesto gyventojams ir lankytojams. Įgyvendinus projektą bus pagyvinta socialinė ir ekonominė veikla, suteiktos naujos funkcijos, sportuoti mokiniams ir dalyvauti kitiems visuomenės nariams. Taps patrauklios pramogos, paslaugos ir užtikrintas saugumas.

Projekto įgyvendinimo metu bus nepažeidžiami Horizontaliųjų principų ir kitų Europos Sąjungos pagrindinių teisių chartijos nuostatų laikymosi reikalavimai – atnaujinta infrastruktūra galės naudotis visi žmonės, nepriklausomai nuo jų lyties, rasės, tautybės, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, religijos, negalios ir kt.

Projekto pareiškėja – Tauragės rajono savivaldybės administracija

Projekto partnerė – Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazija

Trukmė – 05/2023 – 05/2025

Projekto vertė – 2 157 404,32 Eur.

ES finansavimas – 1 833 793,67 Eur.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top