Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Projekto „Aktuali kultūra“ renginys Tauragėje

Siekiant informuoti apie vykstančius pokyčius, parodyti atsiveriančias perspektyvas ir paskatinti visuomenės narius tapti aktyviais kultūros sektorių dalyviais, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija įgyvendina projektą „Aktuali kultūra“. Projekto tikslas – paskatinti meno sklaidą, didinti žmonių domėjimąsi ir įsitraukimą į kultūrinę veiklą. Projektas skatina atrasti, pažinti ir prisijaukinti šalia esančią kultūrą.

Rugsėjo 21 d. projekto „Aktuali kultūra“ renginys vysta Tauragės pilies aikštėje. Renginio metu pristatoma Lietuvos menininkų kūrybos priemonių ekspozicija ir menininkų darbų paroda, galima susipažinti su garsių menininkų biografijomis, asmeniniais daiktais (brolių Gataveckų teptukais, Kosto Smorigino gitara ir kt.), renginyje veikia kūrybinės fotodirbtuvės, vyksta viktorina apie kultūros ir meno įvykius bei kitos interaktyvios veiklos.

Kampanijos „Aktuali kultūra“ renginiai keliaus po visą Lietuvą. Iš viso suplanuoti net 55 renginiai, kurie vyks 2020 m. rugpjūčio–spalio mėnesiais. Jais siekiama padėti visuomenei prisijaukinti kultūrą, supažindinti gyventojus su Lietuvos kultūriniais objektais, kultūros žmonėmis, veiklomis, įstaigomis ir naujomis modernizuotų kultūros objektų galimybėmis.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo finansuojamo veiksmų programos 12 prioriteto „Techninė parama, skirta informuoti apie veiksmų programą ir jai vertinti“ ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Pasidalinkite
Scroll to Top