Ryšių reguliavimo tarnybos inicijuotas ir LR Prezidento Gitano Nausėdos globojamas projektas „Nė vienas nėra pamirštas“ ir vėl Jus kviečia į nuotolinę paskaitą!
𝐊𝐚𝐝𝐚? 2025 m. spalio 23 d., ketvirtadienį, 16:00 – 17:30 val.
𝐓𝐫𝐮𝐤𝐦𝐞̇ – 1,5 val. Į paskaitą galite jungtis nuo 15.45 val.
Nuotolinė paskaita nemokama. Bus vertimas į lietuvių gestų kalbą.
𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚: https://docs.google.com/…/1ZchhTFNneYmoOe6qGLPcGyL…/edit
𝐏𝐚𝐬𝐤𝐚𝐢𝐭𝐨𝐬 𝐦𝐞𝐭𝐮:
- Projekto „Nė vienas nėra pamirštas“ koordinatorės Gintarės Ribinskienės pasveikinimas
- 𝐒𝐨𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢𝐧𝐞̇ 𝐢𝐧𝐳̌𝐢𝐧𝐞𝐫𝐢𝐣𝐚: 𝐤𝐚𝐢𝐩 𝐚𝐭𝐩𝐚𝐳̌𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐢𝐫 𝐚𝐩𝐬𝐢𝐬𝐚𝐮𝐠𝐨𝐭𝐢 𝐧𝐮𝐨 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐞𝐭𝐢𝐧𝐢𝐮̨ 𝐬𝐮𝐤𝐜̌𝐢𝐮̨? „Nord Security“ Informacijos saugumo atitikties specialistė Goda Stungurytė
𝐏𝐫𝐢𝐬𝐢𝐣𝐮𝐧𝐠𝐢𝐦𝐨 𝐧𝐮𝐨𝐫𝐨𝐝𝐨𝐬 𝐢̨ 𝐬̌𝐢𝐚̨ 𝐩𝐚𝐬𝐤𝐚𝐢𝐭𝐚̨ 𝐜̌𝐢𝐚:
https://www.youtube.com/@senjorupasaulis2002/streams
Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]




