Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ aptarimas su Prezidentūros atstovais Tauragės kultūros centre

Rugpjūčio 23 dieną, Tauragės kultūros centre vyko Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro susitikimas su Prezidentūros atstovais, kuriame buvo pristatyta Vilniaus ukrainiečių centro veikla, aptarti ukrainiečių integracijos Lietuvoje klausimai.

Pasidžiaugta Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro veiklomis įgyvendinant projektą „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“. Su svečiais aptarta ir dar kartą papasakota apie vykdomą projektą, teikiamas nemokamas teisinės, psichologinės, sveikatos edukatoriaus paslaugas ukrainiečiams.

Tauragės rajono meras ir susitikimo dalyvės

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro darbuotojos pasidžiaugė susitikimu su Prezidentūros atstovais, atviru bendravimu ir idėjų generavimu čia ir dabar. Visos mintys išklausytos, įvertintos ir bus siekiama jas įgyvendinti drauge su ukrainiečiais.

Projektas vykdomas ES lėšomis kartu su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Tauragės rajono savivaldybės administracija.

Pasidalinkite
Scroll to Top