Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Rašimas Handball Camp – graži Globalios Tauragės ambasadoriaus iniciatyva jauniesiems Tauragės rankininkams

Globalios Tauragės ambasadorius Vilius Rašimas – profesionalus rankinio žaidėjas ir vartininkų treneris, Lietuvos rankinio rinktinės narys, šiuo metu gyvenantis Islandijoje. Tauragė – Viliaus gimtinė ir jaunystė. Čia yra jo tėvų namai, į kuriuos jis mielai grįžta vasarą, per Kalėdas ar pasitaikius galimybei, kai reikia atstovauti Lietuvos rankinio rinktinę.

Ši vasara – ne išimtis, tačiau kitokia, nei įprastai. Šiemet Tauragėje startavo kurį laiką brandinta idėja – Rašimas Handball Camp.

Birželio pabaigoje, Bastilijos sporto komplekse 37 jaunieji rankininkai turėjo progą sudalyvauti tauragiškio Viliaus Rašimo vardo stovykloje, kur treniruotes jiems vedė ir patirtimi dalinosi Lietuvos rankinio rinktinės žaidėjai Gerdas Babarskas, Benas Petreikis, Mindaugas Dumčius, Gytis Šmantauskas, Viliaus žmona – buvusi rankininkė, dabar rankinio trenerė Gintarė Rašimienė ir, žinoma, pats Vilius. Pirmą kartą vykusios stovyklos metu akcentuotos treniruotės žaidėjams bei vartininkams, praktinės paskaitos.

Rasimas Hanball Camp stovyklos dalyviaiStovyklos organizatorius, Globalios Tauragės ambasadorius Vilius Rašimas, pasidžiaugė visų dalyvių geranoriškumu ir entuziazmu: „Kaip organizatoriui, tai buvo nauja patirtis. Bet labai smagu, kad tiek Tauragės treneriai, tiek miestas, tiek sporto centras labai maloniai prisidėjo prie visko ir padėjo organizuojant šitą stovyklą. Tai tikrai yra didžiulė motyvacija daryti tokį darbą“.

Tauragiškis tikisi, kad tokios stovyklos ir pažintis su rankinio profesionalais dar labiau motyvuos vaikus sportuoti bei siekti užsibrėžtų tikslų.

Nuotraukas, Tauragės kabelinės televizijos vaizdo reportažą ir kitą stovyklos informaciją galite rasti Rašimas Handball Camp Facebook puslapyje.

Daugiau apie Globalios Tauragės projektą ir jo ambasadorius – globali.taurage.lt

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top